auf Facebook  Teilen
 
 

Horgász Fesztivál, 2022. február 5–2., Wels-i vásár / Ausztria
Lenyűgöző: Horgászat és legyező horgászat
A Wels-i vásáron, 2022. február 5-jén és 6-án megrendezésre kerülő Horgászati Fesztivál Ausztria első számú találkozási pontja az összes horgász és legyező horgász számára. Az egyedülálló karakterét a jelenlegi trendek és innovációk bemutatásával jön létre, nagyszerű show-kal, izgalmas demonstrációkkal, oktató műhelyekkel, számtalan teszt opcióval és vonzó részvételi programmal kombinálva a profi- és hobbihorgászok számára.

A vásári trió kültéri rajongók számára
2022. február 5-jén és 6-án a Wels-i vásár központja lesz minden horgásznak és legyező horgásznak, valamint minden kerékpáros rajongónak és íjásznak. A kiállítási területen lévő trendeket és az innovációkat a támogató program ismert szakértőinek bemutatói, demonstrációi és workshopjai egészítik ki. Egyedülálló a sok teszt lehetőség, amelyeket mindhárom szakvásáron kínálnak minden életkorban lévő professzionális sportolók, amatőrök és szabadtéri rajongók részére.
Horgászat Fesztivál - Íjászat Vásár - Bike Fesztivál Ausztria: 3 Vásár - 1 jegy!
Festival rybaření, 5. – 6. února 2022, veletrh Wels/Rakousko
Fascinace rybařením a muškařením
Festival rybaření na veletrhu ve Welsu bude 5. a 6. února 2022 opět rakouským místem setkání číslo 1 pro všechny milovníky rybaření a muškaření. Jedinečný charakter vyplývá z prezentace aktuálních trendů a inovací, v kombinaci se skvělými přehlídkami, zajímavými předváděcími akcemi, poučnými workshopy, nesčetným množstvím možností vše si vyzkoušet a atraktivním programem pro zapojení profesionálů i amatérských rybářů.

Veletržní trio pro fanoušky outdooru
Dne 5. a 6. února 2022 je veletrh ve Welsu centrem pro všechny milovníky rybaření a muškaření stejně jako cyklosportu a lukostřelby. Trendy a inovace ve výstavní zóně jsou doplněny o přehlídky, ukázky a workshopy znamenitých expertů v rámcovém programu. Jedinečné je množství testovacích možností, které jsou nabízeny na všech třech odborných veletrzích profesionálním sportovcům, amatérům a fanouškům outdoorových aktivit každého věku.
Festival rybaření - Lukostřelecký veletrh - Bike Festival Austria: 3 veletrhy - 1 vstupenka!
Festival rybárenia, 5. – 6. február 2022, veľtrh Wels/Rakúsko
Fascinácia rybárením a muškárením
Festival rybárenia na veľtrhu vo Welse sa dňa 5. a 6. februára 2022 opäť stane v Rakúsku miestom stretnutia číslo 1 všetkých milovníkov rybárenia a muškárenia. Jedinečný charakter vyplýva z prezentácie aktuálnych trendov a inovácií v kombinácii s úžasnými prehliadkami, zaujímavými predvádzacími akciami, poučnými workshopmi, nespočetným množstvom možností otestovania praktických zručností a atraktívnym programom zapojenia sa profesionálov a amatérskych rybárov.

Veľtržné trio pre fanúšikov aktivít v prírode
Dňa 5. a 6. februára 2022 sa veľtrh vo Welse stane centrom všetkých milovníkov rybárenia a muškárenia ako aj cyklošportu a lukostreľby. Trendy a inovácie na výstavisku budú v rámcovom programe doplnené o prehliadky, ukážky a workshopy vynikajúcich expertov. Jedinečné bude množstvo testovacích možností, ktoré budú na všetkých troch odborných veľtrhoch ponúknuté profesionálnym športovcom, amatérom a fanúšikom aktivít v prírode každého veku.
Festival rybárenia – Lukostrelecký veľtrh – Cyklistický festival Austria: 3 veľtrhy – 1 vstupenka!
Fishing Festival, 5. – 6. februar 2022, sejem Wels/Avstrija
Privlačno ribarjenje in muharjenje
Ribiški festival na sejmu Wels v Avstriji je 5. in 6. februarja 2022 ponovno zbirališče številka 1 za vse ribiče in muharje. Izjemna značilnost se izkaže iz predstavitve trenutnih trendov in novosti, sestavljenih z odličnimi zabavnimi prireditvami, razburljivimi predstavitvami, poučnimi delavnicami, številnimi možnostmi preizkušanja in privlačnim programom sodelovanja za profesionalne in ljubiteljske ribiče.

Sejemski trio za navdušence narave
Sejem Wels je 5. in 6. februarja 2022 središče za vse ribiče in muharje ter za vse navdušence kolesarstva in lokostrelstva. Okvirni program bo zajemal trende in novosti, ki jih bodo v razstavnem programu na zabavnih prireditvah, predstavitvah in delavnicah dopolnjevali znani strokovnjaki. Edinstvene so številne možnosti preizkušanja, ki jih ponujajo na vseh treh strokovnih sejmih za profesionalne športnike, amaterje in navdušence narave vseh starosti.
Fishing Festival – sejem lokostrelstva - Bike Festival Austria: 3 sejmi - 1 vstopnica!